Остання редакція: 27 січеня 2020

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

УВАГА!

Відповідно до листа Національного агентства України з питань державної служби від 07.10.2019 р. № 102/52/22-19 на виконання Закону України від 19.09.2019 р. № 117-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

Атестаційна комісія Уманського національного університету садівництва завершила свою роботу з 25 жовтня 2019 р.

Роз’яснення щодо підтвердження рівня вільного володіння державною мовою розміщено на офіційному сайті НАДС:

Вчись, працюй, живи на Черкащині!Читати повністю

Вчись, працюй, живи на Черкащині!

Науковці НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС відвідали форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті. Форум об’єднав навколо обговорення проблеми відтоку молодих кадрів за кордон очільників обласної влади, освітянської галузі, представників найбільших підприємств регіону, керівників ОТГ, організації малого і середнього бізнесу Черкащини.

Участь науковців Уманського НУС в обласній нарадіЧитати повністю

Участь науковців Уманського НУС в обласній нараді

Департаментом агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації в м. Звенигородка спільно з НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Уманського НУС проведено нараду на тему: «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».

Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС Читати повністю

Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС

11 вересня на базі Уманського НУС Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з НКЦ  "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"  проведено семінар-нараду «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію осередків небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».