Меню
Остання редакція: 07 лютого 2019

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

ПОРЯДОК

реєстрації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження в Уманському національному університеті садівництва атестації щодо вільного володіння державною мовою

Цей порядок встановлює процедуру реєстрації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою в атестаційній комісії Уманського національного університету садівництва.

 

I. Приймання заяв від осіб, які претендують на зайняття посад державної служби

1.1. Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету.

Зразок заяви розміщено на офіційному веб-сайті університету в розділі Структура → Інститути → НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» → «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

1.2. Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

- особисто секретареві атестаційної комісії за адресою: вул. Інститутська, 1, корп. № 4, каб. № 190, м. Умань, 20305 (з 09.00 до 14.00, крім вихідних і святкових днів);

- надіслати поштою рекомендованим листом на адресу: НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва», вул. Інститутська, 1, корп. № 4, каб. № 190, м. Умань, 20305;

- заповнити електронну реєстраційну форму, розміщену на офіційному веб-сайті університету в розділі Структура → Інститути → НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» → «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

 Терміни подання заяв: не пізніше ніж за 1 тиждень до проведення атестації.

1.3. До заяви потрібно додати оригінали платіжних документів (до електронної форми – їх скановані копії) про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та про вартість виготовлення та видачі посвідчення. Реквізити для оплати розміщено на офіційному веб-сайті університету в розділі Структура → Інститути → НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» → «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

1.4. Особи, які заповнили електронну реєстраційну форму, оригінал платіжного документа подають особисто секретареві атестаційної комісії в день атестації до початку її проведення.

1.5. Секретар атестаційної комісії впродовж двох робочих днів з моменту отримання заяви повідомляє претендента на вступ на державну службу за зазначеною ним електронною адресою або в інший спосіб про час і місце проведення атестації.

 

II. Реєстрація учасників атестації

2.1. Учасник атестації повинен прибути у визначені атестаційною комісією день, час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.

2.2. Учасник атестації повинен мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон).

2.3. Секретар атестаційної комісії фіксує присутність учасника атестації у відомості, і його вважають допущеним до проходження атестації.

2.4. Відомості реєстрації осіб нумеруються, зберігаються в НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» впродовж 5 років після чого передаються до архіву УНУС у встановленому порядку.

ПОРЯДОК

отримання посвідчення щодо вільного володіння державною мовою без проходження атестації

Відповідно до п. 56 постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» отримання посвідчення щодо вільного володіння державною мовою без проходження процедури атестації та на безоплатній основі можливе за умови звернення особи до керівника ВНЗ із заявою про видачу посвідчення (зразок заяви додається) та надання копії одного з таких документів:

1) документа державного зразка про загальну середню освіту, виданого до 2000 року, з оцінкою “5” за вивчення української мови;

2) документа державного зразка про загальну середню освіту, виданого після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;

3) диплома молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою “відмінно” за вивчення української мови;

4) диплома бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями: Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література;  Українська мова та література; Українська мова та література і іноземна мова; Філологія.

При поданні заяви має бути пред’явлений оригінал одного із зазначених вище документів та його ксерокопія.

У разі зміни прізвища, імені чи по батькові, додатково пред’являється оригінал документа, що підтверджує зміну прізвища, імені чи по батькові та його ксерокопія.

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (до електронної форми – його скановану копію) про вартість виготовлення та видачі посвідчення. Реквізити для оплати розміщено на офіційному веб-сайті університету в розділі Структура → Інститути → НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» → «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

Заяву про видачу посвідчення про вільне володіння державною мовою розглядає атестаційна комісія в ході чергової атестаційної сесії і ухвалює рішення про видачу посвідчення.

Примітка 1. Відповідно до п. 5-4 постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №796 видача дубліката посвідчення щодо вільного володіння державною мовою здійснюється на платній основі.

Примітка 2. Посвідчення видаються за процедурою та в терміни, визначені п. 57 постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301.

Примітка 3. Заяви про видачу посвідчення та додатки до них приймаються секретарем атестаційної комісії за адресою: вул. Інститутська, 1, корп. № 4, каб. № 190, м. Умань, 20305 (з 09.00 до 14.00, крім вихідних і святкових днів).

Останні новини

Вчись, працюй, живи на Черкащині!Читати повністю

Вчись, працюй, живи на Черкащині!

Науковці НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС відвідали форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті. Форум об’єднав навколо обговорення проблеми відтоку молодих кадрів за кордон очільників обласної влади, освітянської галузі, представників найбільших підприємств регіону, керівників ОТГ, організації малого і середнього бізнесу Черкащини.

Читати повністю

Участь науковців Уманського НУС в обласній нарадіЧитати повністю

Участь науковців Уманського НУС в обласній нараді

Департаментом агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації в м. Звенигородка спільно з НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Уманського НУС проведено нараду на тему: «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».

Читати повністю

Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС Читати повністю

Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС

11 вересня на базі Уманського НУС Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з НКЦ  "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"  проведено семінар-нараду «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію осередків небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».

Читати повністю

 Навчально-практичний семінар для техніків-лаборантів ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод»Читати повністю

Навчально-практичний семінар для техніків-лаборантів ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод»

Вітаємо техніків-лаборантів з успішним завершенням навчально-практичного семінару та отриманням сертифікату, який підтверджує, що вони пройшли навчання за програмою «Технологія приймання, сушіння, обмолоту та зберігання насіння зернових культур». Даний семінар дав можливість отримати нові знання пов'язані з якістю зерна, умовами зберігання, експлуатацією та повіркою обладнання та змін в законодавстві.

Читати повністю

Всі новини