Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС Читати повністю

Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС

11 вересня на базі Уманського НУС Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з НКЦ  "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"  проведено семінар-нараду «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію осередків небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».

23.07.2019
 Навчально-практичний семінар для техніків-лаборантів ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод»Читати повністю

Вітаємо техніків-лаборантів з успішним завершенням навчально-практичного семінару та отриманням сертифікату, який підтверджує, що вони пройшли навчання за програмою «Технологія приймання, сушіння, обмолоту та зберігання насіння зернових культур». Даний семінар дав можливість отримати нові знання пов'язані з якістю зерна, умовами зберігання, експлуатацією та повіркою обладнання та змін в законодавстві.

02.06.2019
Закінчились курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

Вітаємо працівників елеваторно-складських підприємств з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації Уманського національного університету садівництва. Під час проходження курсів працівники елеваторно-складських підприємств плідно працювали, набували нових фахових знань та вмінь, опановували сучасні технології.

27.05.2019
Розпочалися курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

У ході проведення курсів слухачі ознайомляться з сучасними технологіями, новими методами контролю та мікробіологічними процесами, які відбуваються під час обробки та зберігання зерна, набудуть теоретичних знань та удосконалять набуті раніше уміння. Програма лекційних і практичних занять відтворює найсучасніші тенденції та запити.

13.03.2019
Науково-практичний семінар «Тенденції розвитку туризму м. Умань в умовах глобалізації»Читати повністю

Під час заходу учасники дізналися про результати розвитку туризму в м. Умані. Розглянули пріоритетні напрями розвитку туризму, напрями застосування сучасних технологій при промоції туристичної пропозиції та участь у міжнародних туристичних виставках.

25.10.2018
Міжнародна науково-практична конференція «Роль аграрних навчальних закладів у формуванні механізмів розвитку сільськогосподарської кооперації сільських територій»Читати повністю

Метою конференції було обговорення проблем, пошуку шляхів та механізмів посилення ролі аграрних закладів освіти у розвитку сільськогосподарської кооперації. Участь у заході взяли представники аграрних закладів освіти, органів влади, сільськогосподарських кооперативів, міжнародних організацій та проектів з Німеччини, Литви та Австрії, науковці та інші зацікавлені особи.