Остання редакція: 24 лютого 2020

В Уманському НУС проходять курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

17 лютого в Уманському НУС розпочалися курси з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за програмою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Дані курси організовані ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України та проходять за дистанційною (online) формою на базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС.

Метою даних курсів є ознайомлення викладачів із сучасними тенденціями розвитку освітнього процесу у вищій школі, інноваційними та інформаційними технологіями навчання.

Під час навчання слухачі поглиблять та систематизують теоретичні знання, набудуть практичних навичок своєї професійної діяльності, навчаться ширше сприймати, аналізувати та подавати інформацію, набудуть відповідних знань та умінь, які необхідні для належного виконання посадових обов’язків.