Меню
Остання редакція: 02 червня 2019

Закінчились курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємств

31 травня 2019 року на базі Навчально-консультаційного центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва завершили роботу курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємств.

Під час проходження курсів працівники елеваторно-складських підприємств плідно працювали, набували нових фахових знань та вмінь, опановували сучасні технології.

А саме:

- вивчили метод визначення ушкодженого насіння соняшнику рослиноїдним клопом. Поведінка такого зерна при зберіганні. Вплив на якість при виробництві  олії. Гранично допустимі норми при прийманні такого зерна.

- вивчили особливості післязбиральної обробки та зберігання зерна  пшениці, кукурудзи, ячменю та насіння сої, соняшнику, ріпаку.

- освоїли визначення сміттєвої домішки в насінні соняшнику, сої, ріпаку та зерні кукурудзи.  Виділення фракцій (амброзія, дурнишник, талабан, підмаренник, рицина та ін.).

- ознайомилися з органічною продукцією. Сертифікацією і маркуванням органічної продукції. Значення сертифікації для учасників органічного ринку. Визначення якості органічної продукції. Перевагами і недоліками виробництва органічної продукції.

- освоїли метод визначення кислотного числа в соняшнику. Причини його збільшення при зберіганні.

В урочистій атмосфері  перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як привітав слухачів та вручив свідоцтва про підвищення кваліфікації. Висловив надію, що здобуті знання будуть корисні у практичній діяльності та зауважив, що університет завжди відкритий для співпраці з працівниками аграрної сфери.

Вітаємо працівників елеваторно-складських підприємств з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації Уманського національного університету садівництва.

До подальших зустрічей!

 

Діана Нагернюк