Остання редакція: 27 січня 2021

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

УВАГА!

Відповідно до листа Національного агентства України з питань державної служби від 07.10.2019 р. № 102/52/22-19 на виконання Закону України від 19.09.2019 р. № 117-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

Атестаційна комісія Уманського національного університету садівництва завершила свою роботу з 25 жовтня 2019 р.

Роз’яснення щодо підтвердження рівня вільного володіння державною мовою розміщено на офіційному сайті НАДС:

Навчання протягом життя…Читати повністю

Навчання протягом життя…

Навчально-консультаційний центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС є базовим для впровадження концепції неперервної освіти, що спрямована на реалізацію права кожної особи на навчання протягом життя з урахуванням її особистісних потреб, пріоритетів суспільного розвитку та потреб економіки

Вчись, працюй, живи на Черкащині!Читати повністю

Вчись, працюй, живи на Черкащині!

Науковці НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС відвідали форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті. Форум об’єднав навколо обговорення проблеми відтоку молодих кадрів за кордон очільників обласної влади, освітянської галузі, представників найбільших підприємств регіону, керівників ОТГ, організації малого і середнього бізнесу Черкащини.

Участь науковців Уманського НУС в обласній нарадіЧитати повністю

Участь науковців Уманського НУС в обласній нараді

Департаментом агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації в м. Звенигородка спільно з НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Уманського НУС проведено нараду на тему: «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».