Остання редакція: 27 січня 2021

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

УВАГА!

Відповідно до листа Національного агентства України з питань державної служби від 07.10.2019 р. № 102/52/22-19 на виконання Закону України від 19.09.2019 р. № 117-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

Атестаційна комісія Уманського національного університету садівництва завершила свою роботу з 25 жовтня 2019 р.

Роз’яснення щодо підтвердження рівня вільного володіння державною мовою розміщено на офіційному сайті НАДС:

Останні новини

Курси підвищення кваліфікації операторів сушіння елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

Навчально-консультаційний центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва запрошує бажаючих на курси підвищення кваліфікації за вищезазначеною тематикою. Групи формуються по мірі надходження заявок.

Закінчились курси підвищення кваліфікації аудиторів з сертифікації Читати повністю

Закінчились курси підвищення кваліфікації аудиторів з сертифікації

З 2009 року Україна приєдналася до Схем сортової сертифікації насіння Організації Економічного Співробітництва і Розвитку (Organization for Economic Cooperation and Development — OECD). Це передбачає проведення сертифікації насіння за методикою ISTA — Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (International Seed Testing Association)

Навчання протягом життя…Читати повністю