Заявка на атестацію щодо вільного володіння державною мовою

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», в Уманському національному університеті садівництва діє атестаційна комісія з визначення рівня вільного володіння державною мовою.

За детальною інформацією звертатися за тел.: 097-39-38-732, (04744) 3-44-63, e-mail 3938732@gmail.com

Детально про атестацію

Для проходження атестації Ви можете заповнити нижче подану реєстраційну форму:

Персональні дані
verification code

Останні новини

Навчально-практичний семінар для техніків-лаборантів ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод»Читати повністю

Вітаємо техніків-лаборантів з успішним завершенням навчально-практичного семінару та отриманням сертифікату, який підтверджує, що вони пройшли навчання за програмою «Технологія приймання, сушіння, обмолоту та зберігання насіння зернових культур». Даний семінар дав можливість отримати нові знання пов'язані з якістю зерна, умовами зберігання, експлуатацією та повіркою обладнання та змін в законодавстві.

Закінчились курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

Вітаємо працівників елеваторно-складських підприємств з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації Уманського національного університету садівництва. Під час проходження курсів працівники елеваторно-складських підприємств плідно працювали, набували нових фахових знань та вмінь, опановували сучасні технології.

Розпочалися курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

У ході проведення курсів слухачі ознайомляться з сучасними технологіями, новими методами контролю та мікробіологічними процесами, які відбуваються під час обробки та зберігання зерна, набудуть теоретичних знань та удосконалять набуті раніше уміння. Програма лекційних і практичних занять відтворює найсучасніші тенденції та запити.

Науково-практичний семінар «Тенденції розвитку туризму м. Умань в умовах глобалізації»Читати повністю

Під час заходу учасники дізналися про результати розвитку туризму в м. Умані. Розглянули пріоритетні напрями розвитку туризму, напрями застосування сучасних технологій при промоції туристичної пропозиції та участь у міжнародних туристичних виставках.