25.12.2019
Вчись, працюй, живи на Черкащині!Читати повністю

Вчись, працюй, живи на Черкащині!

Науковці НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС відвідали форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті. Форум об’єднав навколо обговорення проблеми відтоку молодих кадрів за кордон очільників обласної влади, освітянської галузі, представників найбільших підприємств регіону, керівників ОТГ, організації малого і середнього бізнесу Черкащини.

26.09.2019
Участь науковців Уманського НУС в обласній нарадіЧитати повністю

Участь науковців Уманського НУС в обласній нараді

Департаментом агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації в м. Звенигородка спільно з НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Уманського НУС проведено нараду на тему: «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».

12.09.2019
Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС Читати повністю

Проведено обласну семінар-нараду на базі Уманського НУС

11 вересня на базі Уманського НУС Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з НКЦ  "Інститут післядипломної освіти та дорадництва"  проведено семінар-нараду «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію осередків небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».

23.07.2019
 Навчально-практичний семінар для техніків-лаборантів ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод»Читати повністю

Вітаємо техніків-лаборантів з успішним завершенням навчально-практичного семінару та отриманням сертифікату, який підтверджує, що вони пройшли навчання за програмою «Технологія приймання, сушіння, обмолоту та зберігання насіння зернових культур». Даний семінар дав можливість отримати нові знання пов'язані з якістю зерна, умовами зберігання, експлуатацією та повіркою обладнання та змін в законодавстві.

02.06.2019
Закінчились курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

Вітаємо працівників елеваторно-складських підприємств з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації Уманського національного університету садівництва. Під час проходження курсів працівники елеваторно-складських підприємств плідно працювали, набували нових фахових знань та вмінь, опановували сучасні технології.