Остання редакція: 27 січня 2020

Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських територій

З метою інформаційно-консультаційного забезпечення голів сільських та селищних рад, фахівців органів місцевого самоврядування, сільського населення, а також підприємств, що здійснюють господарську діяльність у сільській місцевості, на базі НКЦ "Інституту післядипломної освіти та дорадництва" Уманського національного університету садівництва працює Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських територій.

Навчання протягом життя…Читати повністю

Навчання протягом життя…

Навчально-консультаційний центр «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС є базовим для впровадження концепції неперервної освіти, що спрямована на реалізацію права кожної особи на навчання протягом життя з урахуванням її особистісних потреб, пріоритетів суспільного розвитку та потреб економіки

Вчись, працюй, живи на Черкащині!Читати повністю

Вчись, працюй, живи на Черкащині!

Науковці НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС відвідали форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті. Форум об’єднав навколо обговорення проблеми відтоку молодих кадрів за кордон очільників обласної влади, освітянської галузі, представників найбільших підприємств регіону, керівників ОТГ, організації малого і середнього бізнесу Черкащини.

Участь науковців Уманського НУС в обласній нарадіЧитати повністю

Участь науковців Уманського НУС в обласній нараді

Департаментом агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації в м. Звенигородка спільно з НКЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Уманського НУС проведено нараду на тему: «Здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного буряну – амброзії полинолистої та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню».